Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z tworzywa, BAHCO [2820EF2]
-
Producent:
-
Kod producenta:2820EF2
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 509 pkt. |
Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z tworzywa, BAHCO [2820EF2] z jednym ostrzem prostym oraz dwoma ostrzami wyprofilowanymi do ściągania izolacji z kabli PVC.
W rękojeści znajduję się otwór na linkę zabezpieczającą.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z tworzywa, BAHCO [2820EF2]
- składany nóż z jednym ostrzem prostym i dwoma ostrzami wyprofilowanymi do ściągania izolacji,
- z rękojeścią wykonaną z tworzywa sztucznego,
- w rękojeści znajduje się otwór na smycz zabezpieczającą,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA BAHCO [2820EF2]
- długość ostrza: 85 mm,
- długość całkowita: 195 mm,
- waga: 88 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 85 mm |
| długość całkowita: | 280 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze składane |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7314150122059 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.1 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
