Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z drewna, BAHCO [2820EF1]
-
Producent:
-
Kod producenta:2820EF1
Stan magazynowy: 8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 509 pkt. |
Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z drewna, BAHCO [2820EF1] z ostrzem prostym oraz ostrzem wyprofilowanym do ściągania izolacji z kabli PVC.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż monterski dla elektryka, składany, rękojeść z drewna, BAHCO [2820EF1]
- składany nóż z ostrzem prostym i ostrzem wyprofilowanym do ściągania izolacji,
- z rękojeścią wykonaną z drewna,
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA BAHCO [2820EF1]
- długość ostrza: 90 mm,
- długość całkowita: 200 mm,
- waga: 123 g,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość ostrza: | 90 mm |
| długość całkowita: | 290 mm |
| rodzaj ostrza: | ostrze składane |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7314150122042 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.15 kg |
| długość opakowania: | 20.5 cm |
| szerokość opakowania: | 10.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
