Nóż FatMax z chowanym ostrzem trapezowym, Stanley [0-10-778]
-
Producent:
-
Kod producenta:0-10-778
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 431 pkt. |
Profesjonalny nóż ręczny FATMAX Stanley 0-10-778, na ostrza trapezowe, dostarczany z 5 ostrzami w zestawie.
Dobrze wyprofilowany o ergonomicznej metalowej obudowie z górną i dolną częścią wykonaną z tworzywa ABS.
Pasują do niego ostrza trapezowe: 0-11-921, 0-11-911 i 0-11-700 (ostrze FATMAX wzmocnione) oraz ostrza hakowe 0-11-983
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nóż z chowanym ostrzem trapezowym Stanley [0-10-778]:
- lekki i wytrzymały nóż ręczny z wysuwanym ostrzem trapezowym,
- doskonale sprawdzi się podczas prac budowlanych, dekoratorskich, remontowych, modelarskich, warsztatowych itp.,
- nóż wyposażony w wygodną i szybką blokadę ostrza zapobiegającą niezamierzonemu wysunięciu ostrza i zapewniającą bezpieczną pracę i przechowywanie,
- bimateriałowy uchwyt Dynagrip z metalu i tworzywa ABS umożliwia pewny chwyt i wygodną pracę,
- w rękojeści znajduje się otwierany do góry magazynek na 5 ostrzy,
- wymiana ostrza jest bardzo łatwa i beznarzędziowa,
- nóż pasuje do większości pokrowców na noże,
- dostarczany jest z 5 szt. ostrzy trapezowych.
PARAMETRY TECHNICZNE NOŻA STANLEY [0-10-778]:
- typ ostrza: trapezowy,
- ostrza w zestawie: 5 szt.,
- pojemność magazynka na ostrza: 5 szt.,
- wymiary (D x S x W): 170 x 40 x 30 mm,
- waga: 140 g
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| na wyposażeniu: | 5 szt. ostrzy trapezowych |
| rodzaj ostrza: | ostrze trapezowe |
| opakowanie: | karta |
| EAN: | 3253560107789 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.204 kg |
| długość opakowania: | 22 cm |
| szerokość opakowania: | 2.8 cm |
| wysokość opakowania: | 7.70 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
