    NS300-4-75
153,26zł brutto
124,60zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1533 pkt.
Nieiskrzący wkrętak do śrub płaskich 4 x 0.5 mm, Bahco [NS300-4-75], wykonany ze stopu brązu aluminiowego. Antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący wkrętak do śrub płaskich  4 x 0.5 mm, ERGO, Bahco [NS300-4-75]:
  • wykonany z brązu aluminiowego,
  • stworzony zgodnie z procesem technologiczny ERGO™ oraz normą ISO 2380,
  • uchwyt wykonany z antystatycznego tworzywa sztucznego,
PARAMETRY TECHNICZNE NIEISKRZĄCEGO KLUCZA BAHCO [NS300-4-75]:
  • szerokość grotu: 4 mm,
  • grubość grotu: 0.5 mm,
  • długość trzpienia: 75 mm,
  • szerokość uchwytu: 20 mm,
  • długość uchwytu: 122 mm,
  • długość całkowita: 200 mm,
  • waga: 35 g
długość całkowita: 200 mm
waga: 35 g
rozmiar: 4 x 0,5 mm