    NS006-1820
281,41zł brutto
228,79zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 2814 pkt.
Nieiskrzący klucz dwustronnie płaski metryczny 18x20 mm, Bahco NS006-1820, wykonany ze stopu brązu aluminiowego. Antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący klucz płaski dwustronny 18x20mm, Bahco [NS006-1820]:
  • wykonany ze stopu brązu aluminiowego, kuty na zimno,
  • zgodny ze standardem DIN 895,
  • certyfikat BAM
PARAMETRY TECHNICZNE NIEISKRZĄCEGO KLUCZA BAHCO [NS006-1820]:
  • rozmiar klucza: 18 x 20 mm,
  • długość całkowita [L]: 182 mm,
  • grubość [a]: 10 mm,
  • szerokość [b1]: 39 mm,
  • szerokość [b2]: 49 mm,
  • waga: 160 g
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
długość całkowita: 182 mm
waga: 160 g
rozmiar:
  • 18 mm
  • 20 mm