nasadka udarowa, wydłużona na kwadrat 3/8", rozmiar łba TORX E7, Koken [13325 E7]
-
Producent:
-
Kod producenta:13325 E7
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 829 pkt. |
Nasadka udarowa, wydłużona na kwadrat 3/8", rozmiar łba TORX E7, Koken [13325 E7]
Profesjonalna wydłużana nasadka udarowa, wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona.
Przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek.
Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa, wydłużona na kwadrat 3/8", rozmiar łba TORX E7, Koken [13325 E7]
- profesjonalna wydłużana nasadka udarowa, wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona,
- przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek,
- specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
PARAMETRY NASADKI Koken [13325 E7]
- rozmiar nasadki: E7,
- rodzaj nasadki: torx wewnętrzny,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 11,2 mm,
- średnica D2: 19 mm,
- głębokość H1: 6,6 mm,
- głębokość H2: 66,5 mm,
- długość L: 80 mm,
- waga: 75 g,
- średnica S1: 6,1 mm,
- średnica S2: 4,3 mm.
| długość całkowita: | 80 mm |
| waga: | 75 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | E7 |
| rodzaj nasadki: | TORX wewnętrzny |
| EAN: | 4991644012497 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
