nasadka udarowa sześciokątna 3/8", rozmiar 5/8", Bahco [K7401Z-5/8]
-
Producent:
-
Kod producenta:K7401Z-5/8
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 455 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO K7401Z-5/8 do śrub calowych, rozmiar 5/8". Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych i zapobiega zniszczeniu śrub.
Nasadka udarowa Bahco przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub calowych 5/8", Bahco [K7401Z-5/8]:
- profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna, z mocowaniem na kwadrat 3/8", w rozmiarze calowym,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą DIN 3129, ISO 2725, (prowadzenie 3/8" spełnia normy DIN 3121-F 10 ISO 1174),
- sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na pracę z wyższym momentem siły (rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub, a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami),
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym,
- dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa należy używać sprężyny mocującej (sprężyna dostępna do dokupienia oddzielnie).
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ CALOWEJ BAHCO [K7401Z-5/8]:
- rozmiar nasadki: 5/8",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: kwadrat 3/8",
- średnica u nasady [D1]: 24 mm,
- średnica u wylotu [D2]: 24 mm,
- długość [L]: 30 mm,
- waga: 60 g,
- pasująca sprężyna blokująca [K560F-3]
| długość całkowita: | 30 mm |
| waga: | 60 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 5/8'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314150384457 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
