    K7401M-24
56,19zł brutto
45,68zł netto
Cena punktowa: 562 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO, symbol [K7401M-24] do śrub, rozmiar 24mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub, rozmiar 24mm, Bahco [K7401M-24]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K7401M-24]:
  • rozmiar nasadki24 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 33,2 mm,
  • średnica u wylotu D2: 22 mm,
  • wysokość L: 34 mm,
  • waga: 120 g
długość całkowita: 34 mm
waga: 120 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 24 mm