    K7401M-22
35,35zł brutto
28,74zł netto
Cena punktowa: 353 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO, symbol [K7401M-22] do śrub, rozmiar 22mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub, rozmiar 22mm, Bahco [K7401M-22]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K7401M-22]:
  • rozmiar nasadki22 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 30 mm,
  • średnica u wylotu D2: 22 mm,
  • wysokość L: 33 mm,
  • waga: 100 g
długość całkowita: 33 mm
waga: 100 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 22 mm