    K7401M-21
42,47zł brutto
34,53zł netto
Cena punktowa: 425 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO, symbol [K7401M-21] do śrub, rozmiar 21mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub, rozmiar 21mm, Bahco [K7401M-21]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K7401M-21]:
  • rozmiar nasadki21 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 29,3 mm,
  • średnica u wylotu D2: 22 mm,
  • wysokość L: 31 mm,
  • waga: 85 g
długość całkowita: 31 mm
waga: 85 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 21 mm