    K7401M-18
31,80zł brutto
25,85zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 318 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" BAHCO, symbol [K7401M-18] do śrub, rozmiar 18mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub, rozmiar 18mm, Bahco [K7401M-18]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K7401M-18]:
  • rozmiar nasadki18 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 3/8"
  • średnica u nasady D1: 25,3 mm,
  • średnica u wylotu D2: 22 mm,
  • wysokość L: 29 mm,
  • waga: 70 g
długość całkowita: 29 mm
waga: 70 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 18 mm