nasadka udarowa sześciokątna 3/8", rozmiar 10mm, Irimo [160-10-1]
-
Producent:
-
Kod producenta:160-10-1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 124 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" IRIMO, symbol [160-10-1] do śrub, rozmiar 10mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Nasadka udarowa Irimo przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 3/8" do śrub, rozmiar 10mm, Irimo [160-10-1]:
- nasadka udarowa 6-kątna, na kwadrat 3/8" IRIMO w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej, zgodnie z normą UNE16507, ISO2725, DIN3129,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa firmy Irimo [160-10-1]:
- rozmiar nasadki S: 10 mm
- rodzaj nasadki: sześciokątna
- mocowanie: 3/8"
- średnica u nasady A: 15,8 mm,
- głębokość gniazda 6-kątnego B: 13 mm,
- średnica u wylotu C: 19 mm,
- wysokość L: 32 mm,
- waga: 40 g
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 40 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 10 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 8414909233087 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.041 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
