nasadka udarowa sześciokątna 3/8", do śrub z rozmiarem łba 5/16 cala, Koken [13400A 5/16"]
-
Producent:
-
Kod producenta:13400A 5/16"
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 307 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna, calowa z mocowaniem na kwadrat 3/8" KOKEN typ [13400A 5/16"] do śrub, o rozmiarze łba 5/16". Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych, sieciowych i pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa 3/8" sześciokątna, calowa do śrub z łbem o rozmiarze 5/16", KOKEN [13400A 5/16"]:
- profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze calowym,
- standardowa nasadka wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona, w systemie FLAT DRIVE,
- przeznaczona do prac w ciężkich warunkach,
- nasadka ma idealnie gładkie powierzchnie zarówno w gnieździe pod śrubę czy nakrętkę jak i w czworokątnym gnieździe pod mocowanie grzechotki,
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej do śrub Koken [13400A 5/16"]:
- rozmiar nasadki: 5/16",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 13,3 mm,
- średnica D2: 19 mm,
- głębokość H: 6 mm
- długość L: 32 mm,
- waga: 40 g
Dostępne są również inne nasadki firmy Koken ZAPYTAJ SPRZEDAWCY !!!
standard, pocienione (calowe, metryczne, 6 i 12 kątne),
bardzo krótkie pocienione, magnetyczne (calowe, metryczne, 6 kątne).
Zasada działania nasadek udarowych podobna jak nasadek ręcznych:
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 40 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 15/16'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644315437 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| masa z opakowaniem: | 0.040 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
