nasadka udarowa sześciokątna 3/8", do śrub z rozmiarem łba 12mm, Koken [13410M 12]
-
Producent:
-
Kod producenta:13410M 12
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 299 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" KOKEN typ [13410M 12mm] do śrub o rozmiarze łba 12mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Nasadka specjalnie skonstruowana aby zminimalizować zniszczenia dokręcanych śrub poprzez zwiększenie powierzchni styku śruba - nasadka, a tym samym przeniesienie największego obciążenia z narożników nakrętki bardziej w kierunku środka.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach; do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych, sieciowych i pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa 3/8" sześciokątna do śrub z łbem o rozmiarze 12mm, KOKEN [13410M 12mm]:
- profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona. Przeznaczona do prac w ciężkich warunkach,
- nasadka specjalnie skonstruowana aby zwiększyć powierzchnię styku śruba - nasadka, a tym samym przenieść największe obciążenia z narożników nakrętki bardziej w kierunku środka (pomiędzy narożnikami),
- tak skonstruowana nasadka zapewnia zdecydowanie mniej uszkodzeń śrub / nakrętek zarówno przy dokręcaniu jak i odkręcaniu,
- znakomicie radzi sobie ze śrubami / nakrętkami gdzie lekko uszkodzone zostały narożniki,
- nasadka ma idealnie gładkie powierzchnie zarówno w gnieździe pod śrubę czy nakrętkę jak i w czworokątnym gnieździe pod mocowanie grzechotki,
Dane nasadki 3/8" sześciokątnej do śrub, Koken [13410M 12mm]:
- rozmiar nasadki: 12 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 18,3 mm,
- średnica D2: 19 mm,
- głębokość H: 9 mm
- długość L: 32 mm,
- waga: 50 g
Zasada działania nasadek udarowych podobna jak nasadek ręcznych:
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 50 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 12 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644317974 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.050 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
