nasadka udarowa sześciokątna 1/4", rozmiar łba 8mm, Koken [12400M 8]
-
Producent:
-
Kod producenta:12400M 8
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 219 pkt. |
Nasadka udarowa na kwadrat 1/4", sześciokątna do śrub, rozmiar 8mm, KOKEN [12400M 8]
Profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze metrycznym, wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona.
Przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek.
Specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/4", sześciokątna do śrub, rozmiar 8mm, KOKEN [12400M 8]
- profesjonalna udarowa nasadka sześciokątna w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona,
- przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek,
- specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
PARAMETRY NASADKI Koken [12400M 8]
- rozmiar nasadki: 8mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/4",
- średnica D1: 12,5 mm,
- średnica D2: 13 mm,
- głębokość H: 6 mm,
- długość L: 23 mm,
- waga: 14 g.
| długość całkowita: | 23 mm |
| waga: | 14 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | 8 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644300075 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
