udarowa końcówka nasadowa 1/4' z magnesem do śrub 8mm, DeWalt [DT7430-QZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DT7430-QZ
Stan magazynowy: 34
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 308 pkt. |
Udarowa końcówka nasadowa 8mm z magnesem 1/4" DeWALT typ DT7430, z systemem czyszczenia z opiłków metalu powstałych podczas pracy.
Zawsze podczas wkręcania osadzają się z czasem drobne opiłki metalu, które powodują trudności z właściwym osadzaniem łba śruby w nasadce.
Teraz dzięki temu, że suwakiem umieszczonym z boku nasadki możemy magnes wysunąć do góry bardzo łatwe jest usunięcie tych opiłków.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.udarowa nasadka 8mm z magnesem 1/4" firmy DeWalt DT7430:
- nasadka z magnesem do śrub/nakrętek z łbem w rozmiarze 8mm z sześciokątnym trzpieniem 1/4'',
- wyposażona w mocny magnes, który z łatwością przytrzymuje śrubę czy nakrętkę ułatwiając pracę,
- ma system wysuwania magnesu, co ułatwia czyszczenie wnętrza nasadki z opiłków powstałych w trakcie pracy,
- możliwość czyszczenia nasadki wydłuża jej trwałość i gwarantuje pewne przytrzymywanie wkręcanych śrub lub nakrętek,
- końcówki nasadowe DeWALT można stosować ze różnymi wiertarko-wkrętarkami jak i zakrętarkami udarowymi zarówno o napędzie akumulatorowym jak i elektrycznym,
- długość całkowita każdej nasadki 75mm,
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 75 mm |
| typ mocowania : | sześciokąt 1/4'' |
| opakowanie: | blister |
| rozmiar: | 8 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| magnes: | tak |
| EAN: | 5035048085714 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.07 kg |
| długość opakowania: | 17.50 cm |
| szerokość opakowania: | 7.50 cm |
| wysokość opakowania: | 1.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
