    K6701M-11
32,12zł brutto
26,11zł netto
Cena punktowa: 321 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" BAHCO, symbol [K6701M-11] do śrub, rozmiar 11mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 1/4" do śrub, rozmiar 11mm, Bahco [K6701M-11]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K6701M-11]:
  • rozmiar nasadki11 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/4"
  • średnica u nasady D1: 16,4 mm,
  • średnica u wylotu D2: 13 mm,
  • wysokość L: 22 mm,
  • waga: 19 g
długość całkowita: 22 mm
waga: 19 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 11 mm