    K6701M-10
30,52zł brutto
24,81zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 305 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/4" BAHCO, symbol [K6701M-10] do śrub, rozmiar 10mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa sześciokątna na kwadrat 1/4" do śrub, rozmiar 10mm, Bahco [K6701M-10]:
Nasadka udarowa firmy Bahco [K6701M-10]:
  • rozmiar nasadki10 mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/4"
  • średnica u nasady D1: 15,2 mm,
  • średnica u wylotu D2: 13 mm,
  • wysokość L: 22 mm,
  • waga: 16 g
długość całkowita: 22 mm
waga: 16 g
typ mocowania : kwadrat 1/4''
rozmiar: 10 mm