nasadka udarowa na kwadrat 1/4", mocowanie TORX wewnętrzny E6, Koken [12425 E6]
-
Producent:
-
Kod producenta:12425 E6
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 312 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 1/4" KOKEN typ [12425 E6] do śrub z łbem TORX E6. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach samochodowych i serwisach.
Do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 1/4" do śrub z łbem TORX rozmiar E6, KOKEN [12425 E6]:
- profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem TORX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi),
Dane nasadki 1/4" sześciokątnej do śrub Koken [12425 E6]:
- rozmiar nasadki: E6,
- rodzaj nasadki: TORX wewnętrzny,
- mocowanie: 1/4",
- średnica D1: 8,7 mm,
- średnica D2: 13 mm,
- głębokość H: 5,4 mm
- długość L: 23 mm,
- wymiar S1: 5,6 mm,
- wymiar S2: 4,0 mm,
- waga: 15 g
| długość całkowita: | 23 mm |
| waga: | 14 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/4'' |
| rozmiar: | E6 |
| rodzaj nasadki: | TORX wewnętrzny |
| EAN: | 4991644301539 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.015 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
