nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub 17mm, do odkręcania kół, Bahco [BWSS12P317]
-
Producent:
-
Kod producenta:BWSS12P317
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 853 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" do śrub z łbem o wymiarze 17 mm firmy Bahco typ [BWSS12P317], do dokręcania i odkręcania śrub / nakrętek w kołach samochodowych.
Nasadka posiada osłonę z tworzywa, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem podczas pracy, zwłaszcza felg aluminiowych,
Sześciokątny profil nasadki Dynamic Drive pozwala na efektywniejszą pracę z wyższym momentem siły, gwarantuje pewne trzymanie i odkręcanej śrub/nakrętek również tych zniszczonych i zapobiega zniszczeniu śrub.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa do odkręcania kół, 1/2", do śrub z łbem 17 mm, Bahco [BWSS12P317]:
- udarowa nasadka sześciokątna do odkręcania śrub/nakrętek w kołach samochodowych,
- nasadka posiada osłonę z tworzywa, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem, zwłaszcza felg aluminiowych,
- nasadka z profilem Dynamic Drive pozwalającym na pracę z wyższym momentem obrotowym - przy profilu Dynami Drive siły działające na śrubę rozkładają się na większej powierzchni, dzięki czemu śruba nie ulega tak szybko zniszczeniu i dodatkowo można odkręcać śruby z częściowo zniszczonym łbem,
- dzięki profilowi Dynami Drive uzyskujemy większy moment obrotowy na łbie śruby czy nakrętki i pracujemy efektywniej,
- maksymalne rozłożenie obciążenia i momentu dzięki dodatkowej powierzchni bocznej.
Dane udarowej nasadki do odkręcania kół Bahco [BWSS12P317]:
- rozmiar nasadki: 17 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2",
- kolor osłony z tworzywa: niebieski
- średnica D1: 26 mm,
- średnica D2: 30 mm,
- długość całkowita L: 86 mm,
- waga: 250 g
| długość całkowita: | 86 mm |
| waga: | 250 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 17 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 7314150203451 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| kraj produkcji: | Tajwan |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.130 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
