    13400-10WN
120,64zł brutto
98,08zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1206 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do śrub z łbem kwadratowym rozmiar 10WN, KOKEN [13400-10WN]:
  • profesjonalna udarowa nasadka do śrub z łbem kwadratowym WN,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
Dane nasadki firmy Koken [13400-10WN]:
  • rozmiar nasadki: 10WN,
  • rodzaj nasadki: kwadrat wewnętrzny,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica D1: 20,8 mm,
  • średnica D2: 22 mm,
  • głębokość H: 10 mm
  • długość L: 32 mm,
  • wymiar S: 10 mm,
  • waga: 65 g
długość całkowita: 32 mm