nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 7 x 1mm, Koken [13103M 7X1,00]
-
Producent:
-
Kod producenta:13103M 7X1,00
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 534 pkt. |
Nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 7 x 1mm, Koken [13103M 7X1,00]
Profesjonalna udarowa nasadka służąca do instalacji dwustronnie gwintowanych śrub, w środku nasadki znajduje się stalowa kulka, zapobiegająca blokowaniu się śruby w nasadce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 7 x 1mm, Koken [13103M 7X1,00]
- profesjonalna udarowa nasadka służąca do instalacji dwustronnie gwintowanych śrub,
- w środku nasadki znajduje się stalowa kulka, zapobiegająca blokowaniu się śruby w nasadce,
- nasadka wykonana z najwyższej jakości stali, czerniona,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ, KOKEN [13103M 7X1,00]
- rozmiar nasadki: 7 mm,
- skok gwintu: 1 mm,
- rodzaj nasadki: do szpilek,
- mocowanie: 3/8",
- średnica [D1]: 12.5 mm,
- średnica [D2]: 19 mm,
- głębokość nasadki: 10 mm,
- długość całkowita [L]: 32 mm,
- waga: 44 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 32 mm |
| waga: | 44 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 7 mm |
| rodzaj nasadki: | do szpilek |
| EAN: | 4991644322718 |
| typ rozmiaru : |
|
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 32 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
