nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 10 x 1.5mm, Koken [13103M 10X1,50]
-
Producent:
-
Kod producenta:13103M 10X1,50
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 569 pkt. |
Nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 10 x 1.5mm, Koken [13103M 10X1,50]
Profesjonalna udarowa nasadka służąca do instalacji dwustronnie gwintowanych śrub, w środku nasadki znajduje się stalowa kulka, zapobiegająca blokowaniu się śruby w nasadce.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa na kwadrat 3/8" do szpilek 10 x 1.5mm, Koken [13103M 10X1,50]
- profesjonalna udarowa nasadka służąca do instalacji dwustronnie gwintowanych śrub,
- w środku nasadki znajduje się stalowa kulka, zapobiegająca blokowaniu się śruby w nasadce,
- nasadka wykonana z najwyższej jakości stali, czerniona,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach,
PARAMETRY TECHNICZNE NASADKI UDAROWEJ, KOKEN [13103M 10X1,50]
- rozmiar nasadki: 10 mm,
- skok gwintu: 1.5 mm,
- rodzaj nasadki: do szpilek,
- mocowanie: 3/8",
- średnica [D1]: 15.8 mm,
- średnica [D2]: 19 mm,
- głębokość nasadki: 13 mm,
- długość całkowita [L]: 35 mm,
- waga: 49 g,
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 35 mm |
| waga: | 49 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 10 mm |
| rodzaj nasadki: | do szpilek |
| EAN: | 4991644322701 |
| typ rozmiaru : |
|
| kraj produkcji: | Japonia |
| stan: | nowy |
| wysokość: | 35 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.05 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
