    13012M-52 8
53,91zł brutto
43,83zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 539 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 3/8" Koken 13012M-52 8, z końcówką imbusową, rozmiar 8 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 8mm, Koken [13012M-52 8]:
  • profesjonalna udarowa nasadka z końcówką do śrub typu HEX,
  • wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
PARAMETRY TECHNICZNE NADAKI UDAROWEJ KOKEN [13012M-52 8]:
  • rozmiar nasadki: 8 mm,
  • rodzaj nasadki: Imbus,
  • mocowanie: 3/8",
  • średnica [D]: 21 mm,
  • długość całkowita [L]: 52 mm,
  • długość końcówki [L1]: 34 mm,
  • waga: 60 g
długość całkowita: 52 mm
waga: 60 g
typ mocowania : kwadrat 3/8"
rozmiar: 8 mm