nasadka udarowa 3/8", z końcówką imbusową, rozmiar 8m, Koken [13012M-52 8]
-
Producent:
-
Kod producenta:13012M-52 8
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 539 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa z mocowaniem na kwadrat 3/8" Koken 13012M-52 8, z końcówką imbusową, rozmiar 8 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Wysokiej jakości nasadka udarowa przeznaczona do stosowania z elektronarzędziami akumulatorowymi i sieciowymi oraz pneumatycznymi z napędem udarowym. Doskonale sprawdzi się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, lotniczym w warsztatach i serwisach samochodowych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa na kwadrat 3/8" z końcówką imbusową 8mm, Koken [13012M-52 8]:
- profesjonalna udarowa nasadka z końcówką do śrub typu HEX,
- wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej,
- przeznaczona do intensywnych prac w ciężkich warunkach kluczami udarowymi, zakrętarkami (akumulatorowymi, sieciowymi lub pneumatycznymi).
PARAMETRY TECHNICZNE NADAKI UDAROWEJ KOKEN [13012M-52 8]:
- rozmiar nasadki: 8 mm,
- rodzaj nasadki: Imbus,
- mocowanie: 3/8",
- średnica [D]: 21 mm,
- długość całkowita [L]: 52 mm,
- długość końcówki [L1]: 34 mm,
- waga: 60 g
| długość całkowita: | 52 mm |
| waga: | 60 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 8 mm |
| rodzaj nasadki: | z końcówką IMBUS |
| EAN: | 4991644322862 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.060 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
