nasadka sześciokątna 2,5x44mm z mocowaniem Halfmoon 4mm do śrub i nakrętek, Wera [05135224001]
-
Producent:
-
Kod producenta:05135224001
Stan magazynowy: 1
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1140 pkt. |
Elastyczna końcówka nasadowa do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym, rozmiar 2,5mm, firmy WERA [05135224001], mocowanie Halfmoon 4mm o długości całkowitej 44 mm.
Końcówka Wera serii 840/9 C Hex-Plus Halfmoon do wkrętaków i wkrętarek z mocowaniem przystosowanym do tych końcówek.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalna końcówka nasadowa serii 869/9 Halfmoon, firmy WERA [05135224001]:
- wysokiej jakości, elastyczna końcówka nasadowa do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym rozmiar 2,5x44mm,
- znakomicie sprawdza się zarówno do użytku ręcznego jak i maszynowego,
- elastyczna końcówka nasadowa serii 869/9 do śrub i nakrętek sześciokątnych metrycznych, bez magnesu
- końcówka posiada mocowanie Halfmoon 4mm.
parametry końcówki nasadowej firmy Wera [05135224001]:
- typ grota: nasadka,
- rozmiar: 2,5 mm,
- długość całkowita: 44 mm,
- mocowanie: Halfmoon 4mm,
- średnica części roboczej: 5 mm,
| długość całkowita: | 44 mm |
| typ mocowania : | Halfmoon 4mm |
| rozmiar: | 2.5 mm |
| magnes: | nie |
| EAN: | 4013288190505 |
| typ grotu: | końcówka nasadowa |
| kraj produkcji: | Czechy |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.005 kg |
| długość opakowania: | 4.4 cm |
| szerokość opakowania: | 0.4 cm |
| wysokość opakowania: | 0.4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Wera Werkzeuge GmbH ul. Postfach 120145 42331 Wuppertal, Germany e-mail: info@wera.de |
