nasadka sześciokątna, udarowa, wydłużona na kwadrat 3/8", rozmiar łba 1/2", Koken [13300A 1/2]
-
Producent:
-
Kod producenta:13300A 1/2
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 581 pkt. |
Profesjonalna, wydłużana nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" KOKEN typ [13300A 1/2] do śrub o rozmiarze łba 1/2". Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Przeznaczone są do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa wydłużona na kwadrat 3/8", sześciokątna do śrub, rozmiar 1/2", KOKEN [13300A 1/2]
- profesjonalna wydłużana nasadka udarowa, sześciokątna w rozmiarze metrycznym,
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona.
- przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek.
- specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Dane nasadki Koken [13300A 1/2]
- rozmiar nasadki: 1/2",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 19,5 mm,
- średnica D2: 22 mm,
- głębokość H1: 13 mm,
- głębokość H2: 66,5 mm
- długość L: 80 mm,
- waga: 138 g
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
| długość całkowita: | 80 mm |
| waga: | 138 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 1/2'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644320356 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| stan: | nowy |
