    8900SM-32
86,87zł brutto
70,63zł netto
Cena punktowa: 869 pkt.
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" firmy BAHCO model 8900SM-32, do śrub i nakrętek o rozmiarze łba 32 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka sześciokątna 3/4'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/4" sześciokątna do śrub i nakrętek, 32 mm, firmy BAHCO 8900SM-32:
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174,
Dane nasadki 3/4" firmy Bahco 8900SM-32:
  • rozmiar nasadki: 32 mm,
  • rodzaj nasadki: sześciokątna,
  • mocowanie: 3/4",
  • średnica u nasady D1: 45 mm,
  • średnica u wylotu D2: 40 mm,
  • wysokość L: 58 mm,
  • waga: 280 g,
długość całkowita: 58 mm
waga: 280 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 32 mm