    8900DM-24
79,60zł brutto
64,72zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 796 pkt.
Nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" firmy BAHCO model 8900DM-24, do śrub i nakrętek o rozmiarze łba 24 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka sześciokątna 3/4'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/4" dwunastokątna do śrub i nakrętek, 24 mm, firmy BAHCO 8900DM-24:
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki dwunastokątnej 3/4'' firmy Bahco 8900DM-24:
  • rozmiar nasadki: 24 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/4",
  • średnica u nasady D1: 33,5 mm,
  • średnica u wylotu D2: 40 mm,
  • wysokość L: 50 mm,
  • waga: 175 g,
Klucz nasadowy dwunastokątny 3/4" Bahco z serii 8900DM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
długość całkowita: 50 mm
waga: 175 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 24 mm