nasadka ręczna sześciokątna 3/4" do śrub, 19 mm, Bahco [8900SM-19]
Producent:
Kod producenta:8900SM-19
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 792 pkt. |
Nasadka ręczna sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" firmy BAHCO model 8900SM-19 do śrub i nakrętek o rozmiarze łba 19 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka sześciokątna 3/4'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
nasadka ręczna 3/4" sześciokątna do śrub i nakrętek, 19 mm, firmy BAHCO 8900SM-19:
- nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174,
Dane nasadki 3/4" firmy Bahco 8900SM-19:
- rozmiar nasadki: 19 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/4",
- średnica u nasady D1: 29,5 mm,
- średnica u wylotu D2: 40 mm,
- wysokość L: 47 mm,
- waga: 130 g,
Klucz nasadowy sześciokątny 3/4" Bahco z serii 8900SM przeznaczony jest do pokręcania ręcznego,
nie nadaje się do użycia z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi.
Zalecamy stosowanie oryginalnych grzechotek i akcesoriów.
| długość całkowita: | 47 mm |
| waga: | 130 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/4'' |
| rozmiar: | 19 mm |