    8900DM-50
158,55zł brutto
128,90zł netto
Cena punktowa: 1585 pkt.
Nasadka ręczna dwunastokątna z mocowaniem na kwadrat 3/4" firmy BAHCO model 8900DM-50, do śrub i nakrętek o rozmiarze łba 50 mm. Wykonana z wysokiej jakości stali narzędziowej, polerowana.
Nasadka sześciokątna 3/4'' wykonana jest zgodnie z normą DIN 3124 / 3120, ISO 2725 / 1174.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka ręczna 3/4" dwunastokątna do śrub i nakrętek, 50 mm, firmy BAHCO 8900DM-50:
  • nasadka wykonana jest zgodnie z normą DIN3120/ISO1174
Dane nasadki dwunastokątnej 3/4'' firmy Bahco 8900DM-50:
  • rozmiar nasadki: 50 mm,
  • rodzaj nasadki: dwunastokątna,
  • mocowanie: 3/4",
  • średnica u nasady D1: 67,5 mm,
  • średnica u wylotu D2: 40 mm,
  • wysokość L: 68 mm,
  • waga: 580 g,
długość całkowita: 68 mm
waga: 580 g
typ mocowania : kwadrat 3/4''
rozmiar: 50 mm