nasadka 6-kątna, udarowa, wydłużona, cienkościenna na kwadrat 3/8", rozmiar 1/2 cala, Koken [13301A 1/2"]
-
Producent:
-
Kod producenta:13301A 1/2"
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 581 pkt. |
Profesjonalna, wydłużana, cienkościenna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 3/8" KOKEN typ [13301A 1/2"] do śrub o rozmiarze łba 1/2". Wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Znane z wysokiej jakości nasadki udarowe japońskiej firmy Koken doskonale sprawdzają się np. w ciężkim przemyśle kolejowym, stoczniowym, w warsztatach samochodowych i serwisach.
Przeznaczone są do stosowania w elektronarzędziach akumulatorowych i sieciowych, oraz pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa wydłużona na kwadrat 3/8", sześciokątna do śrub, rozmiar 1/2", KOKEN [13301A 1/2"]:
- profesjonalna wydłużana, cienkościenna nasadka udarowa, sześciokątna w rozmiarze calowym,
- wykonana z wysokiej jakości stali kutej, czerniona,
- ekstra cienkie ścianki nasadki udarowej zapewniają lepszy dostęp w wąskich przestrzeniach.
- przeznaczona jest do profesjonalnych zastosowań, została zaprojektowana tak aby przekazać jak najwyższy moment obrotowy i zapobiec zużyciu nakrętek,
- specjalny profil nasadki zapewnia pewne trzymanie śruby/nakrętki podczas pracy i zapobiega jej zniszczeniu.
Dane nasadki Koken [13301A 1/2"]:
- rozmiar nasadki: 1/2",
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 3/8",
- średnica D1: 18,5 mm,
- średnica D2: 21,5 mm,
- głębokość H1: 13 mm,
- głębokość H2: 66,5 mm
- długość L: 80 mm,
- waga: 100 g
| długość całkowita: | 80 mm |
| waga: | 100 g |
| typ mocowania : | kwadrat 3/8" |
| rozmiar: | 1/2'' |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 4991644346653 |
| typ rozmiaru : | calowy |
| masa z opakowaniem: | 0.100 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Ko-ken ul. 7B, rue de Bitbourg L-1273 Luxembourg, Luxembourg e-mail: secretariat@ko-ken-europe.com |
