szczypce wielofunkcyjne multitool 12w1, BLACK+DECKER [BDHT0-28110]
-
Producent:
-
Kod producenta:BDHT0-28110
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 529 pkt. |
Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 12w1 BLACK+DECKER BDHT0-28110. Bardzo poręczne, składane narzędzie, wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
To znakomity prezent dla turystów i działkowiczów. Przyda się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenie w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Narzędzie wielofunkcyjne Multitool 12w1, BLACK+DECKER [BDHT0-28110]:
- kompaktowe narzędzie zawierające 12 podstawowych narzędzi w jednym,
- wyprodukowane z wytrzymałej stali nierdzewnej,
- łatwe otwieranie i szybki dostęp do narzędzi sprawiają, że to wszechstronne narzędzie doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu drobnych prac montażowych, jako dodatkowe wyposażenia w samochodzie, zestaw niezbędnych narzędzi w domu lub na wycieczkach turystycznych,
- multitool zawiera:
- szczypce uniwersalne,
- obcinacz do drutu,
- piła,
- pilnik,
- linijka,
- 2 wkrętaki,
- 2 noże,
- otwieracz do puszek
- otwieracz do butelek
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| EAN: | 3253560281106 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.27 kg |
| długość opakowania: | 21.4 cm |
| szerokość opakowania: | 14.5 cm |
| wysokość opakowania: | 2.5 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
