obcinak do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej o średnicach 3-30mm, TubiX S, KNIPEX [90 31 01]
-
Producent:
-
Kod producenta:90 31 01
Stan magazynowy: 4
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2158 pkt. |
Profesjonalny, kompaktowy obcinak do rur miedzianych, mosiężnych i ze stali nierdzewnej TubiX S KNIPEX 90 31 01, przeznaczony do cięcia rur o średnicy 3-30 mm i grubości ścianki do 2 mm.
Obcinak wyposażony został w mechanizm QuickLock, który umożliwia szybką regulację jedną ręką - wystarczy jedno naciśnięcie kciukiem, aby krążek tnący przesunął się dopasowując do dowolnej średnicy rury.
Kompaktowe rozmiary obcinaka umożliwiają pracę w ciasnych i trudno dostępnych miejscach.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Profesjonalny obcinak do rur, TUBIX S, KNIPEX [90 31 01]:
- kompaktowy obcinak przeznaczony do cięcia rur ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu o średnicy 3-30 mm i grubości ścianki do 2 mm,
- niewielkie rozmiary pozwalają na cięcie rur w wąskich i ciasnych przestrzeniach,
- obcinak wyposażony jest w mechanizm QuickLock pozwalający na samoczynne przytrzymywanie i zaciskanie na rurze - wystarczy jedno naciśnięcie kciukiem, aby krążek tnący przesunął się dopasowując do dowolnej średnicy rury,
- bardzo mały promień cięcia sprawia, że przestrzeń wymagana do pracy jest minimalna,
- regulacja jedną ręką umożliwia szybkie i precyzyjne pozycjonowanie krążka tnącego na rurach o różnej średnicy,
- pokrętło z uformowanym wgłębieniem na kciuk zapewnia o 20% lepsze przenoszenie siły i zapobiega ześlizgiwaniu się (także w przypadku mokrych dłoni),
- wysokiej jakości łożyska igiełkowe krążka tnącego i rolek prowadzących podnoszą komfort pracy i ułatwiają cięcie,
- krążek tnący został wykonany z wysokiej jakości stali,
- bardzo praktyczny system szybkiej wymiany krążka tnącego,
- obcinak posiada zapasowy krążek tnący umieszczony w w pokrętle uchwytu.
PARAMETRY TECHNICZNE OBCINAKA DO RUR KNIPEX [90 31 01]:
- maksymalna grubość ścianki ciętych rur: 2 mm,
- średnica ciętych rur: 3 - 30 mm,
- wymiary: 77 x 55 x 26 mm
- waga: 261 g
| długość całkowita: | 77 mm |
| waga: | 261 g |
| przeznaczenie: |
|
| EAN: | 4003773090038 |
| kraj produkcji: | Hiszpania |
| stan: | nowy |
| średnica rur: | 3-30 mm |
| masa z opakowaniem: | 0.261 kg |
| długość opakowania: | 10.8 cm |
| szerokość opakowania: | 6.5 cm |
| wysokość opakowania: | 4 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: KNIPEX-Werk C. Gustav Putsch KG ul. Oberkamper Str. 13 42349 Wuppertal, Germany e-mail: info@knipex.de |
