akumulatorowy zestaw Combo DCD791 + DCG405 + DCH263 18V Li-Ion XR 2x5,0Ah, TSTAK DeWalt [DCK327P2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCK327P2T-QW
Promocja trwa do 31.10.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Średnia ocena: | 1 5.0000 - oceń |
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25740 pkt. |
Zestaw Combo 3 narzędzi akumulatorowych z serii XR Li-Ion 18V DCK327P2T DeWALT, zawiera: wiertarko-wkrętarkę, XR LI-ION 18V DCD791, szlifierkę kątową 125mm z silnikiem bezszczotkowym DCG405, młotowiertarkę SDS+ z silnikiem bezszczotkowym DCH263, 2 akumulatory 5,0Ah i ładowarkę wielonapięciową, całość zapakowana w 2 systemowych skrzyniach TSTAK.
Praktyczny zestaw Combo DeWalt, przeznaczony do najcięższych zastosowań, idealny do prac remontowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.ZESTAW COMBO 3 NARZĘDZI AKUMULATOROWYCH 18V DCK327P2T-QW DEWALT
szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion, DCG405N-XJ:
- akumulatorowa szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm zasilana 2 akumulatorami Li-Ion 18 V, przeznaczona do szlifowania i cięcia materiałów metalowych i kamiennych bez użycia wody,
- bezszczotkowy silnik prądu stałego 18 V,
- elektroniczny hamulec - szybko zatrzymuje tarczę po puszczeniu włącznika,
- sprzęgło elektroniczne zmniejsza odrzut w przypadku zablokowania lub zakleszczenia tarczy,
- zabezpieczone siatką, otwory wlotowe powietrza ograniczają zasysanie pyłu do silnika,
- ogumowana częściowo obudowa zapewnia przyczepność i komfort,
- 2-pozycyjne mocowanie uchwytu bocznego zapewnia większą wygodę i kontrolę.
PARAMETRY TECHNICZNE SZLIFIERKI KĄTOWEJ DCG405N-XJ:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 9000 obr/min,
- średnica tarczy: 125 mm,
- średnica otworu tarczy: M14,
- wymiary: 310 mm,
- waga (EPTA): 1,75 kg.
WIERTARKO-WKRĘTARKA, XR LI-ION 18V DCD791
- z silnikiem bezszczotkowym,
- metalowa 2-biegowa wytrzymała przekładnia, która w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu,
- lekka, kompaktowa konstrukcja pozwala na pracę w ciasnych przestrzeniach.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DCD791:
- napięcie: 18V
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion
- prędkość bez obciążenia: 0-550/2000 obr/min
- maksymalny moment obrotowy: 27/70Nm
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40mm
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13mm
- uchwyt wiertarski: 1,5-13mm
- waga: 1,7kg
AKUMULATOROWA MŁOTOWIERTARKA SDS+ 18V DEWALT DCH263:
- kompaktowa, lekka i ergonomiczna konstrukcja młotowiertarki zapewnia większy komfort użytkownika,
- 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i kucie,
- system SDS+ umożliwia szybką wymianę wierteł lub dłut,
- wyposażona jest w bezszczotkowy silnik prądu stałego co zdecydowanie podnosi wydajność pracy na jednym akumulatorze,
- niski poziomom wibracji 9,1 m/s2 zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy narzędziem oraz pozwala na wydłużenie czasu pracy ciągłej operatora,
- jasna biała dioda LED z funkcją opóźnienia oświetla obszar roboczy,
- ergonomiczna konstrukcja rękojeści z uchwytem gumowanym zwiększa wygodę użytkownika,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY MŁOTOWIERTARKI SDS+ DEWALT DCH263:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- energia udaru (pomiar wg EPTA 05/2009): 3,0 J,
- maksymalna średnica wiercenia w betonie: 28 mm,
- maksymalna średnica wiercenia wiertłem koronowym: 65 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w metalu: 13 mm,
- masa: 2.7 kg,
- wymiary (długość, wysokość, szerokość): 404 x 187 x 84 mm.
WYPOSAŻENIE ZESTAWU DCK327P2T:
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 5.0 Ah |
| na wyposażeniu: | szlifierka kątowa 125mm, 18V Li-Ion, DCG405, wiertarko-wkrętarka, XR LI-ION 18V DCD791, młotowiertarka SDS+, XR Li-Ion, DCH263, 2 akumulatory 18V Li-Ion XR 5,0 Ah, DCB184, ładowarka wielonapięciowa DCB115, 2 skrzynie TSTAK |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 3 szt |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048752579 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 13.15 kg |
| długość opakowania: | 45.00 cm |
| szerokość opakowania: | 44.00 cm |
| wysokość opakowania: | 35.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
Zobacz produkty podobne
-
Fajny zestaw cięgle używany na robotach i nic się z nim nie dzieje i zawsze daje sobie radę
