akumulatorowy zestaw Combo DCF787 + DCD778 18V Li-Ion XR 2x2,0Ah, kufer TSTAK II DeWalt [DCK2060D2T-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCK2060D2T-QW
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 10999 pkt. |
Zestaw Combo 2 narzędzi akumulatorowych z serii XR Li-Ion 18V DCK2060D2T-QW DeWALT, zawiera: wiertarko-wkrętarkę udarową DCD778 , zakrętarkę udarową 1/4" DCF787, 2 akumulatory 2,0 Ah i ładowarkę wielonapięciową, całość zapakowana w mocnym kufrze TSTAK II.
Praktyczny zestaw Combo DeWalt, przeznaczony do najcięższych zastosowań, idealny do prac remontowo-budowlanych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Zestaw COMBO 2 narzędzi akumulatorowych 18V w kufrze TSTAK II DCK2060D2T-QW DeWalt
ZAKRĘTARKA UDAROWA 1/4" DCF787
- mocna, kompaktowa zakrętarka udarowa z silnikiem bezszczotkowym,
- kompaktowa budowa oraz lekka konstrukcja pozwala na pracę w trudnodostępnych miejscach,
- ogumowana, ergonomiczna rękojeść zwiększa komfort użytkownika,
- metalowa przekładnia zapewnia efektywne przenoszenie energii oraz sprawia, że narzędzie jest bardzo wytrzymałe,
- aluminiowa obudowa przekładni umożliwia bardzo dobre odprowadzanie ciepła co wydłuża żywotność silnika,
- dioda LED z funkcją opóźnienia wygaszenia daje lepszą widoczność pola pracy oraz pełni w razie potrzeby funkcję latarki.
PARAMETRY TECHNICZNE ZAKRĘTARKI DCF787:
- napięcie: 18V,
- technologia akumulatorów: XR Li-Ion,
- maksymalny moment obrotowy: 170 Nm,
- prędkość bez obciążenia: 0-2800 obr/min,
- częstotliwość udaru: 0-3200 ud/min,
- waga: 0,9kg.
WIERTARKO-WKRĘTARKA UDAROWA AKUMULATOROWA 18V XR DCD778:
- wiertarko-wkrętarka DeWALT DCD778S2T wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy,
- zmniejszona długość wkrętarki pozwala na wygodną pracę, również w miejscach o ograniczonym dostępie,
- dwie prędkości pracy, elektroniczne sterowanie prędkością i przełącznik kierunku pracy zapewniają maksymalną kontrolę,
- 15 wartości momentu obrotowego zapewnia optymalne wkręcanie i wiercenie wieloma średnicami w różnorodnych materiałach,
- funkcja wiercenia bez udaru i z udarem zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu jak i w murze,
- jednotulejowy uchwyt 13 mm z blokadą wrzeciona pozwala szybko wymienić wiertło lub końcówkę wkrętarską jedną ręką,
- ergonomiczna konstrukcja spustu pozwala na pełna kontrolę,
- gumowy uchwyt zwiększa komfort użytkownika,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w dolnej części rękojeści w diodę LED z funkcją opóźnienia, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem.
PARAMETRY WIERTARKO-WKRĘTARKI UDAROWEJ DCD778:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- pojemność akumulatora: 1,5 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
1 bieg: 0 - 500 obr./min,
2 bieg: 0 - 1750 obr./min,
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
1 bieg: 0-8500 udar/min,
2 bieg: 0-29750 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 26 / 65 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary: 204 x 198 x 67 mm,
- masa: 1,52 kg,
- wymiary: długość 44 x szerokość 34 x wysokość 16 cm.
Wyposażenie zestawu DCK2060D2T-QW
- zakrętarka udarowa 1/4" DCF787,
- wiertarko-wkrętarka udarowa 18V DCD778,
- 2 akumulatory 18V Li-Ion XR 2,0 Ah, DCB183,
- ładowarka wielonapięciowa DCB113,
- skrzynia TSTAK II
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| na wyposażeniu: | 2 akumulatory 18V Li-Ion XR 2,0 Ah, DCB183, ładowarka wielonapięciowa DCB113, skrzynia TSTAK II |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| liczba narzędzi w zestawie: | 2 szt |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048669723 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 5.83 kg |
| długość opakowania: | 44.00 cm |
| szerokość opakowania: | 34.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
