latarka Impact Light Energizer [E300668400] 2AAA, 60 lumenów
-
Producent:
-
Kod producenta:E300668400
Stan magazynowy: 589
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 15,99zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 339 pkt. |
Latarka LED Impact Light Energizer [E300668400], to wytrzymała latarka w antypoślizgowej, gumowej obudowie zapewniającej świetną ergonomię i podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne. Wyposażona w odporną na stłuczenia soczewkę oraz zintegrowaną pętlę do zamocowania smyczy lub karabińczyka.
Latarka posiada jasną diodę LED o mocy 60 lumenów, zasięg świecenia do 50 metrów. Czas pracy latarki to aż 18 godzin. Zasilana 2 bateriami AAA (znajdują się na wyposażeniu).
Latarka Impact Light Energizer [E300668400]:
- wytrzymała latarka zasilana 2 bateriami AAA (w zestawie),
- z diodą LED, która daje jasność 60 lumenów i zasięg 50m,
- latarka jest odporna na upadek z wysokości do 1m,
- wyposażona w odporną na stłuczenia soczewkę,
- antypoślizgowa, karbowana gumowa obudowa zapewnia świetną ergonomię i podwyższoną odporność na warunki atmosferyczne,
- ogumowany włącznik jest bardzo wygodny w użyciu,
- niewielkie rozmiary latarki sprawiają, że można jej używać nawet w trudno dostępnych miejscach,
- latarka posiada rozkładaną podstawkę, która zapobiega przewracaniu się i umożliwia używanie latarki bez angażowania rąk,
- zintegrowana pętla umożliwia przymocowanie do latarki smyczy, lub odwieszenie latarki na hak,
- nietłukąca soczewka zabezpiecza diodę przed uszkodzeniem,
- latarka Impact Light to jedna z bardziej praktycznych i wytrzymałych latarek na rynku.
parametry techniczne latarki Impact Light Energizer [E300668400]:
- napięcie zasilania: 3 V,
- typ baterii: 2 x AAA, 1,5V
- strumień światła: 60 lm,
- zasięg świecenia: 50 m,
- typ żarówki: LED,
- czas świecenia na 2 bateriach AAA: 18 godzin.
| typ akumulatorów: | bateria |
| na wyposażeniu: | 2 baterie |
| strumień światła: | 60 lm |
| zasięg świecenia: | 50 m |
| typ żarówki: | LED |
| typ baterii : | AAA 1,5V |
| ilość baterii: | 2 szt |
| opakowanie: | blister |
| EAN: | 7638900326307 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Energizer Group Polska sp. z o.o. ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa, Polska e-mail: PRIVACY@ENERGIZER.COM |
