latarka akumulatorowa 40V max XGT, Makita [ML011G] Li-Ion, port USB
-
Producent:
-
Kod producenta:ML011G
228,04zł brutto
185,40zł netto
259,14zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 9
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2280 pkt. |
Lekka i kompaktowa latarka 40V Max LXT/XGT Makita ML011G, z portem wyjściowym USB do ładowania urządzeń mobilnych, dostarczana bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
Latarka posiada 3 tryby oświetlenia do wyboru za pomocą przycisku: oświetlenie boczne, oświetlenie górne oraz oświetlenie boczne i górne. Przycisk z funkcją pamięci pozwala na włączenie latarki w ostatnio używanym trybie.
2 diody LED o świetle białym, dziennym, które jest zbliżone do światła naturalnego, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przestrzeniach roboczych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Latarka akumulatorowa 40V max XGT, Makita [ML011G]:
- lekka i poręczna latarka akumulatorowa z portem wyjściowym USB do ładowania urządzeń mobilnych,
- posiada 3 tryby oświetlenia do wyboru za pomocą przycisku: oświetlenie boczne, oświetlenie górne oraz oświetlenie boczne i górne,
- przełącznik zapamiętuje poprzednio ustawiony tryb oświetlenia (funkcja pamięci),
- latarka wyposażona jest w 2 diody LED o świetle białym, dziennym, które jest zbliżone do światła naturalnego, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przestrzeniach roboczych,
- obwód ochronny akumulatora chroni go przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem,
- latarka z dwóch stron posiada uchwyty, do których można przyczepić pasek do zawieszenia,
- dostarczana jest bez akumulatorów i ładowarki.
Parametry techniczne lampy akumulatorowej Makita [ML011G]:
- napięcie zasilania: 40V max XGT,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- strumień światła: 150 / 150 / 300 lm,
- natężenie światła: 190 / 190 / 240 lx,
- źródło światła: 2 diody LED,
- port zasilania USB: Typ A / Napięcie wyjściowe DC 5 V / Prąd wyjściowy DC 2,4 A,
- wymiary (D x S x W): 107 x 77 x 50 mm,
- waga (EPTA): 0,88 - 2,1 kg,
- instrukcja obsługi,
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 40 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,1 kg |
| waga bez akumulatora: | 0,88 kg |
| wymiary: | 107 x 77 x 50 mm |
| strumień światła: | 150 / 150 / 300 lm |
| typ żarówki: | LED |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 088381779739 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | XGT 40V max |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Ml011g |
