młotowiertarka SDS+ z funkcją podkuwania, 800W, Makita [HR2811FT]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR2811FT
1445,61zł brutto
1175,29zł netto
1678,42zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14456 pkt. |
Mocna, profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR2811FT z silnikiem 800W, ustawionym pionowo. Posiada 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, wiercenie bez udaru i podkuwanie. Pakowana w walizce.
Młotowiertarka ma na wyposażeniu 2 wymienne uchwyty: szybkomocujący uchwyt do wierteł cylindrycznych i uchwyt w systemie SDS+.
HR2811FT to mocna, dobrze wyważona młotowiertarka z udarem elektropneumatycznym, przeznaczona do prac profesjonalnych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka z funcją podkuwania firmy Makita model HR2811FT:
- mocna i niezawodna młotowiertarka ma 2 wymienne uchwyty wiertarskie: SDS+ i szybkomocujący do wierteł cylindrycznych umożliwiający wiercenie w drewnie, metalu czy plastiku,
- młotowiertarka posiada silnik o mocy 800W,
- wyposażona jest w 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru;
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w bocznej części korpusu,
- pionowe ustawienie silnika skraca znacznie długość tego narzędzia, co pozwala łatwiej pracować w miejscach o ograniczonym dostępie i dzięki temu jest też lepiej wyważona,
- dobre zabezpieczenie uchwytu zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego,
- sprzęgło cierne zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła,
- dioda LED pozwala oświetlić miejsce pracy,
- obroty w prawo i lewo,
- możliwość podłączenia urządzenia odsysającego pył,
- regulacja prędkości obrotowej,
- rękojeść pochłaniająca wibracje,
- rękojeść tylna młotowiertarki pokryta została antypoślizgową gumą.
parametry młotowiertarki HR2811FT:
- uchwyt: SDS+ i uchwyt do wierteł walcowych;
- moc pobierana: 800 W;
- Energia udaru 2,9 J (pomiar wg EPTA);
- Obroty pod obciążeniem 0-1100 obr/min
-
- Maks. śr. wiercenia w drewnie 32 mm;
- Maks. śr. wiercenia w metalu 13 mm;
- Maks. śr. wiercenia w betonie 28 mm;
- Masa 3,6 kg;
- wymiary (długość) 345 mm
Wyposażenie młotowiertarki HR2811FT:
- uchwyt boczny 158057-6
- szybkowymienny uchwyt wiertarski 13mm 194079-2
- szybkowymienny uchwyt typu SDS-PLUS 194080-7
- ogranicznik głębokości 324219-0
- walizka z tworzywa 824789-4
- instrukcja obsługi
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| energia udaru: | 2,9 J |
| waga kg: | 3,6 kg |
| na wyposażeniu: | szybkowymienny uchwyt do 13mm [194079-2], szybkowymienny uchwyt SDS+ [194080-7], ogranicznik głębokości [324219-0], uchwyt boczny [158057-6], walizka [824789-4], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 0-4500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1100 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381083898 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 6.15 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
