młotowiertarka SDS+ do wiercenia i podkuwania, 850W, Makita [HR3210FCT]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR3210FCT
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 26801 pkt. |
mocna profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR3210FCT (850W) z silnikiem ustawionym pionowo, z wymiennym uchwytem na wiertła cylindryczne. Pakowana w praktycznej walizce.
Posiada 3 funkcje pracy wiercenie, kucie, wiercenie z udarem; oraz systemem tłumienia wibracji AVT.
Maszyna do intensywnych prac dla brygad remontowo - budowlanych, hydraulików czy elektryków.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka z funcją podkuwania firmy Makita model HR3210C:
- mocna i niezawodna młotowiertarka ma 2 wymienne uchwyty wiertarskie: SDS+ i szybkomocujący do wierteł cylindrycznych umożliwiający wiercenie w drewnie, metalu czy plastiku,
- młotowiertarka posiada w silnik o mocy 800W, pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa.
- wyposażona jest w 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru,
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w bocznej części korpusu,
- młotowiertarka wykonana jest w technologii AVT, tłumi powstałe podczas pracy wibracje znakomicie podnosząc komfort pracy,
- posiada sprzęgło cierne, które zabezpiecza przy zablokowaniu wiertła,
- pionowe ustawienie silnika skraca znacznie długość tego narzędzia, co pozwala łatwiej pracować w miejscach o ograniczonym dostępie i dzięki temu jest też lepiej wyważona,
- ma możliwość ustawienia dłuta w 24 różnych pozycjach, co ułatwia manewrowanie podczas pracy,
- dobre zabezpieczenie uchwytu zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego,
- dioda LED pozwala oświetlić miejsce pracy,
- rękojeść tylna młotowiertarki pokryta została antypoślizgową gumą.
parametry młotowiertarki HR3210C:
- uchwyt: SDS+;
- moc pobierana: 850 W;
- energia udaru: 4,9 J (pomiar wg EPTA);
- obroty pod obciążeniem 315-630 obr/min
- częstość udarów: 1650-3300 ud/min;
- max. śr. wiercenia w drewnie: 32 mm;
- max. śr. wiercenia w metalu: 13 mm;
- max. śr. wiercenia w betonie: 28 mm;
- waga: 5,4 kg;
- wymiary (długość) 424 mm
| energia udaru: | 4,9 J |
| waga kg: | 5,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt szybkomocujący [194568-7], uchwyt boczny [135197-7], smar do dłut [194683-7], ogranicznik głębokości [321248-4], walizka [824825-6], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | tak |
| częstotliwość udaru: | 1650-3300 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 315-630 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 850 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381088756 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 11.2 kg |
| długość opakowania: | 60 cm |
| szerokość opakowania: | 18 cm |
| wysokość opakowania: | 44 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
