mieszadło WK 120 M, 2-spiralne do mieszania max 25kg, średnica 120mm, gwint M14, COLLOMIX [41269-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:41269-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1777 pkt. |
Mieszadło WK 120 M dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [41269-000] średnica 120mm, długość całkowita mieszadła 590mm, mocowanie na gwint M14.
Przeznaczone do mieszania gotowych zapraw, jastrychu, gotowego tynku, zapraw do fug.
Mieszadła z końcówką na gwint M14 dedykowane są do mieszarek z wewnętrznym gwintem M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło WK 120 M, 2-spiralne firmy COLLOMIX [41269-000]:
- mieszadło serii WK to mieszadło wielofunkcyjne - miesza od dołu do góry, z dwoma łopatkami mieszającymi dla mniejszego obciążenia maszyny,
- dedykowane jest do materiałów o konsystencji pasty, kremowej takich jak:
- gotowe zaprawy,
- tynki,
- jastrychy,
- fugi,
- zaprawy z żywic syntetycznych,
- konstrukcja mieszadła z dwoma umieszczonymi spiralnie elementami mieszającymi generuje działanie mieszające od dołu do góry,
- mieszadło skutecznie pracuje także w gęstszych materiałach i samoczynnie opuszcza się do spodu wiadra,
- posiada zamknięty pierścień ochronny na koszu mieszającym od średnicy mieszadła 120 mm,
- pierścień ochronny uniemożliwia uszkodzenie wiadra i zapewnia płynną pracę mieszadła.
parametry mieszadła WK 120 M firmy COLLOMIX [41269-000]:
- średnica mieszadła: 120 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 2 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 15-25 kg,
- malowane proszkowo, kolor: zielony,
- mocowanie: gwint M14,
- waga mieszadła: 1,295 kg.
Film jak dobrać mieszadło do obrabianego materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 1,295 kg |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| max. średnica mieszadła: | 140 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 15-25 kg |
| EAN: | 4011024412690 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.30 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
