mieszadło WK 100 S, 2-spiralne do mieszania max 15kg, średnica 100mm, mocowanie sześciokąt 13mm, COLLOMIX [41258-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:41258-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1255 pkt. |
Mieszadło WK 100 S dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [41258-000] średnica 100mm, długość całkowita mieszadła 590mm, mocowanie sześciokąt 13mm.
Przeznaczone do mieszania gotowych zapraw, jastrychu, gotowego tynku, zapraw do fug.
Mieszadła do płynów z końcówką sześciokątną mogą być używane przez tradycyjne wiertarki, wiertarko-wkrętarki a także przez mieszarki po zastosowaniu głowicy wiertarskiej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło WK 100 S, 2-spiralne firmy COLLOMIX [41258-000]:
- mieszadło serii WK to mieszadło wielofunkcyjne - miesza od dołu do góry, z dwoma łopatkami mieszającymi dla mniejszego obciążenia maszyny,
- dedykowane jest do materiałów o konsystencji pasty, kremowej takich jak:
- gotowe zaprawy,
- tynki,
- jastrychy,
- fugi,
- zaprawy z żywic syntetycznych,
- konstrukcja mieszadła z dwoma umieszczonymi spiralnie elementami mieszającymi generuje działanie mieszające od dołu do góry,
- mieszadło skutecznie pracuje także w gęstszych materiałach i samoczynnie opuszcza się do spodu wiadra,
- posiada zamknięty pierścień ochronny na koszu mieszającym od średnicy mieszadła 120 mm,
- pierścień ochronny uniemożliwia uszkodzenie wiadra i zapewnia płynną pracę mieszadła.
parametry mieszadła WK 100 S firmy COLLOMIX [41258-000]:
- średnica mieszadła: 100 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 2 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 10-15 kg,
- malowane proszkowo, kolor: zielony,
- mocowanie: sześciokąt,
- waga mieszadła: 0,65 kg.
Film jak dobrać mieszadło do obrabianego materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 0,65 kg |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| max. średnica mieszadła: | 100 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 10-15 kg |
| EAN: | 4011024412584 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.65 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 10.00 cm |
| wysokość opakowania: | 10.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
