mieszadło LX 120 M, łopatki do mieszania max 25kg, średnica 120mm, mocowanie gwint M14, COLLOMIX [40970-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:40970-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1311 pkt. |
Mieszadło LX 120 M dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [40970-000] średnica 120mm, mocowanie gwint M14.
Przeznaczone do mieszania farb, powłok, osłon epoksydowych, płynnych tworzyw sztucznych, lakierów, itp..
Mieszadła z końcówką na gwint M14 dedykowane są do mieszarek z wewnętrznym gwintem M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło LX 120 M, łopatki do mieszania firmy COLLOMIX [40970-000]:
- mieszadło do materiałów płynnych posiada specjalny kształt głowicy, dzięki czemu w trakcie działania ruch w dół mieszanego materiału,
- dzięki specjalnie ukształtowanym łopatkom materiał jest zasysany w dół do wewnątrz poprzez głowicę, po czym unoszony do góry po zewnętrznej stronie z wolniejszą prędkością,
- ruch w dół jest najlepszym i najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem podczas mieszania materiałów o niskiej lepkości takich jak:
- farby,
- szlamy,
- lakiery epoksydowe,
- płynne tworzywa sztuczne,
- dodatkowo wykorzystanie ruchu w dół eliminuje powstawanie baniek powietrznych oraz zmniejsza ryzyko zachlapania,
parametry mieszadła LX 120 M firmy COLLOMIX [40970-000]:
- średnica mieszadła: 120 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: łopatki 6 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 15-25 kg,
- malowane proszkowo, kolor: turkusowy,
- mocowanie: gwint M14,
- waga mieszadła: 0,94 kg.
Film jak dobrać mieszadło do obrabianego materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 1,03 kg |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| max. średnica mieszadła: | 120 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 15-25 kg |
| EAN: | 4011024409706 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.03 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 12.00 cm |
| wysokość opakowania: | 12.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
