mieszadło KR 160 M, ramiona do mieszania max 50kg, średnica 160mm, gwint M14, COLLOMIX [41636-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:41636-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2471 pkt. |
Mieszadło KR 160 M dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [41636-000] średnica 160mm, mocowanie na gwint M14.
Przeznaczone do materiałów kleistych, miękkich i plastycznych, rzadkopłynnych, klejów do płytek, zapraw do klejenia, szpachli do wygładzania, powłok, mas szpachlowych do podłoży.
Mieszadła z końcówką na gwint M14 dedykowane są do mieszarek z wewnętrznym gwintem M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło KR 160 M firmy COLLOMIX [41636-000]:
- mieszadło z czterema osadzonymi pionowo elementami wytwarza duże siły ścinające, zapewniając szybki efekt
- praca tym mieszadłem zapobiega tworzeniu się grudek,
- idealne do opartych o cement klejach i rozlewających się masach szpachlowych, znakomicie sprawdza się również przy mieszankach żywicy epoksydowej,
- przebieg mieszania jest równoległy - do wewnątrz, ten rodzaj mieszania jest szczególnie odpowiedni do materiałów kleistych i rzadkopłynnych,
- ruch równoległy do środka jest najlepszym i najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem podczas mieszania materiałów takich jak:
- kleje do płytek,
- masy szpachlowe,
- zaprawy klejowe,
- gładzie szpachlowe,
- powłoki z żywicy epoksydowej,
- mieszadło jest łatwe do czyszczenia,
parametry mieszadła KR 160 M firmy COLLOMIX [41636-000]:
- średnica mieszadła: 160 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 4 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 35-50 kg,
- malowane proszkowo, kolor: turkusowy,
- mocowanie: gwint M14,
- waga mieszadła: 1,31 kg.
Film jak dobrać mieszadło do materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 1,31 kg |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| max. średnica mieszadła: | 160 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 35-50 kg |
| EAN: | 4011024416360 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.31 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 16.00 cm |
| wysokość opakowania: | 16.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
