mieszadło do zapraw epoksydowych, średnica 80mm, mocowanie sześciokąt 8mm, Rubi [65939]
-
Producent:
-
Kod producenta:65939
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 871 pkt. |
Mieszadło do mieszania zapraw epoksydowych EPOXI E-80 firmy Rubi [65939] średnica 80mm, mocowanie na sześciokąt 8mm pod uchwyt wiertarski.
Przeznaczone do mieszania żywic epoksydowych, ale znakomicie radzi sobie przy mieszaniu farb emulsyjnych, lakierów lub mas samopoziomujących.
Specjalnie skonstruowana i wyprofilowana głowica gwarantuje uzyskanie jednolitej struktury bez baniek powietrznych.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło do zapraw epoksydowych EPOXI E-80 firmy Rubi [72954]:
- mieszadło zostało stworzone do mieszania żywic epoksydowych, ale znakomicie radzi sobie przy mieszaniu farb emulsyjnych, lakierów lub mas samopoziomujących,
- mieszadło posiada 8 mm mocowanie sześciokątne, ale można ich używać w mieszarkach RUBIMIX jeśli zastosuje się przejściówkę (Ref. 71967) lub w tradycyjnych wiertarkach elektrycznych,
- podczas pracy mieszadło wytwarza ruch równoległy, mieszając w poziomie pozwalając materiałowi na przepływanie w obu kierunkach (w górę i w dół) zgodnie z ruchem głowicy mieszadła,
- kształt ten umożliwia mieszanie żywic dwuskładnikowych oraz innych materiałów o wysokiej płynności,
- głowica gwarantuje uzyskanie jednolitej struktury bez baniek powietrznych,
parametry mieszadła EPOXI E-80 firmy Rubi [72954]:
- średnica mieszadła: 80 mm,
- liczba krawędzi mieszających : 6 szt.,
- długość mieszadła: 400 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 1-2 kg,
- obrabiany galwanicznie,
- mocowanie sześciokąt: 8 mm.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| opakowanie: | zawieszka |
| max. średnica mieszadła: | 80 mm |
| max. długość mieszadła: | 400 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 1-2 kg |
| EAN: | 8413797659399 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
