mieszadło DLX 90 S, łopatki do mieszania max 15kg, średnica 90mm, mocowanie sześciokąt 13mm, COLLOMIX [40128-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:40128-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2060 pkt. |
Mieszadło DLX 90 S dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [40128-000] średnica 90mm, mocowanie sześciokąt 13mm.
Przeznaczone do optymalnego przygotowania cienkich, samopoziomujących materiałów podłogowych, miękkich i lepkich fug.
Mieszadła z końcówką sześciokątną mogą być używane przez tradycyjne wiertarki, wiertarko-wkrętarki a także przez mieszarki po zastosowaniu głowicy wiertarskiej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło DLX 90 S, łopatki do mieszania firmy COLLOMIX [40128-000]:
- opracowane do optymalnego przygotowania cienkich, samopoziomujących materiałów podłogowych, miękkich i lepkich fug,
- wyposażone w dwie turbionwe łopatki, zamontowane jedna nad drugą, które zapewniają szybki przepływ materiału, zapobiegając tworzeniu się grudek,
- mieszadło do materiałów żelowych posiada specjalny kształt głowicy, dzięki czemu w trakcie działania ruch w dół mieszanego materiału,
- dzięki specjalnie ukształtowanym łopatkom materiał jest zasysany w dół do wewnątrz poprzez głowicę, po czym unoszony do góry po zewnętrznej stronie z wolniejszą prędkością,
- ruch w dół jest najlepszym i najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem podczas mieszania materiałów o niskiej lepkości takich jak:
- zaprawy cienkowarstwowe,
- masy szpachlowe do podłóg,
- szlamy uszczelniające i szczepne,
- jastrych płynny,
- wylewki samopoziomujące,
- dodatkowo wykorzystanie ruchu w dół eliminuje powstawanie baniek powietrznych oraz zmniejsza ryzyko zachlapania,
parametry mieszadła DLX 90 S firmy COLLOMIX [40128-000]:
- średnica mieszadła: 90 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: łopatki 2 x 6 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 10-15 kg,
- malowane proszkowo, kolor: turkusowy,
- mocowanie: sześciokąt,
- waga mieszadła: 0,76 kg.
Film jak dobrać mieszadło do materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 0,76 kg |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| max. średnica mieszadła: | 90 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 5-15 kg |
| EAN: | 4011024401281 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.76 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 9.00 cm |
| wysokość opakowania: | 9.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
