mieszadło cynkowne 3-spiralne do mieszarki średnica 140mm, mocowanie gwint M14, Rubi [76973]
-
Producent:
-
Kod producenta:76973
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1371 pkt. |
Mieszadło cynkowane M-140-R 3H firmy Rubi [76973] średnica 140mm, mocowanie na gwint M14 x 2, długość mieszadła 600mm.
Przeznaczone do zapraw klejowych, zapraw cementowych, oraz dla kleju do płytek ceramicznych.
Mieszadła z głowicą 3H posiadają 3 krawędzie mieszające, co zwiększa efektywności o 15% w porównaniu do głowic z dwiema krawędziami.
Ten kształt głowicy pozwala użytkownikowi pracować z mniejszym wysiłkiem i zarazem z większą prędkością zużywając mniej mocy.
Mieszadła 3H generują mniej wibracji (są lepiej wywarzone), przez co praca z nimi jest bardziej komfortowa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło cynkowane M-140-R 3H firmy Rubi [76973]:
- mieszadło posiada mocowanie na gwint M14 x 2, które można stosować bezpośrednio w mieszarkach RUBIMIX oraz innych marek,
- wykonane z cynkowanej stali, wpływa to na redukcję utleniania, a tym samym zmniejsza zanieczyszczenia mieszanki,
- posiada głowicę w kształcie zapewniającym podczas mieszania ruch materiału od dołu do góry,
- głowica tego typu mieszadła powoduje, że materiał mieszany na niskiej prędkości jest unoszony środkiem mieszadła do góry, a następnie opada na dół po zewnętrznej stronie mieszadła,
- taki styl pracy gwarantuje uzyskanie wysoce kleistego i jednolitego materiału, takiego jak zaprawy klejowe, zaprawy cementowe oraz kleje o udoskonalonej elastyczności (klasy C2) do płytek ceramicznych,
- dodatkowo ten typ głowicy pozwala użytkownikowi pracować z mniejszym wysiłkiem, a jednocześnie z większą prędkością,
- głowica mieszadeł 3H ma 3 krawędzie mieszające zwiększające efektywności o 15% w porównaniu do głowic z dwiema krawędziami,
- w trakcie mieszania, mieszarka używa mniej mocy, przez co wydłuża się jej żywotność,
- mieszadła 3H generują mniej wibracji, przez co praca z nimi jest bardziej komfortowa,
- mieszadło pasuje do wszystkich mieszarek RUBIMIX * oraz mieszarek innych marek. (*Poza RUBIMIX-9 DUPLEX i RUBIMIX-50-N).
parametry mieszadła M-140-R 3H firmy Rubi [76973]:
- średnica mieszadła: 140 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 3 szt.,
- długość mieszadła: 600 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 30-60 kg,
- cynkowane,
- mocowanie gwint: M14 x 2.
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| opakowanie: | zawieszka |
| max. średnica mieszadła: | 140 mm |
| max. długość mieszadła: | 600 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 30-60 kg |
| EAN: | 8413797769739 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
