mieszadło AR 170 M, ramiona do mieszania max 40kg, średnica 170mm, gwint M14, COLLOMIX [40141-000]
-
Producent:
-
Kod producenta:40141-000
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1872 pkt. |
Mieszadło AR 170 M dla zawodowców i amatorów firmy COLLOMIX [40141-000] średnica 170mm, mocowanie na gwint M14.
Mieszadło specjalne AR, dedykowane jest do uszczelnień bitumicznych, hydroizolacji jego konstrukcja zapewnia szybkie wymieszanie, zwłaszcza w przypadku materiałów z dodatkami proszkowymi lub włóknistymi.
Mieszadła z końcówką na gwint M14 dedykowane są do mieszarek z wewnętrznym gwintem M14.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło AR 170 M firmy COLLOMIX [40141-000]:
- mieszadło AR generuje duże siły poprzeczne, które zapobiegają tworzeniu się grudek,
- łopatka mieszająca wspomaga dokładne usuwanie materiału z dna i obrzeża wiadra,
- praca tym mieszadłem zapobiega tworzeniu się grudek,
- idealne do lepkich i kleistych powłok bitumicznych grubowarstwowych lub bitumicznych uszczelniaczy, znakomicie sprawdza się również przy mieszankach żywicy epoksydowej,
- przebieg mieszania jest równoległy - do wewnątrz, ten rodzaj mieszania jest szczególnie odpowiedni do materiałów kleistych i rzadkopłynnych,
- ruch równoległy do środka jest najlepszym i najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem podczas mieszania materiałów takich jak:
- masy bitumiczne,
- hydroizolacje,
- uszczelniacze bitumiczne,
- powłoki z żywicy epoksydowej,
- mieszadło jest łatwe do czyszczenia,
parametry mieszadła AR 170 M firmy COLLOMIX [40141-000]:
- średnica mieszadła: 170 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 2 szt.,
- długość mieszadła: 590 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 25-40 kg,
- malowane proszkowo, kolor: turkusowy,
- mocowanie: gwint M14,
- waga mieszadła: 1,3 kg.
Film jak dobrać mieszadło do materiału:
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| waga kg: | 1,3 kg |
| typ mocowania : | gwint M14 |
| max. średnica mieszadła: | 170 mm |
| max. długość mieszadła: | 590 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 25-40 kg |
| EAN: | 4011024401410 |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 1.31 kg |
| długość opakowania: | 59.00 cm |
| szerokość opakowania: | 17.00 cm |
| wysokość opakowania: | 17.00 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Collomix GmbH ul. Daimlerstraße 9 85080 Gaimersheim, Germany e-mail: info@collomix.de |
