mieszadło 3-spiralne do mieszarki średnica 100mm, mocowanie sześciokąt, Rubi [76946]
-
Producent:
-
Kod producenta:76946
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 732 pkt. |
Mieszadło do zapraw M-100 3H firmy Rubi [76946] średnica 100mm, mocowanie sześciokąt.
Przeznaczone do zapraw klejowych, zapraw cementowych, oraz dla kleju do płytek ceramicznych.
Głowica mieszadeł 3H ma 3 krawędzie mieszające zwiększające efektywności o 15% w porównaniu do głowic z dwiema krawędziami.
Ten kształt głowicy pozwala użytkownikowi pracować z mniejszym wysiłkiem i zarazem większą prędkością zużywając mniej mocy.
Mieszadła 3H generują mniej wibracji (są lepiej wywarzone), przez co praca z nimi jest bardziej komfortowa.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło do zapraw M-100 3H firmy Rubi [76946]:
- mieszadło do zapraw klejowych wyposażone jest w głowicę w kształcie zapewniającym (w czasie mieszania) ruch materiału od dołu do góry,
- głowice takie sprawiają, że materiał mieszany na niskiej prędkości jest unoszony środkiem mieszadła do góry, a następnie opada na dół po zewnętrznej stronie mieszadła,
- gwarantuje to uzyskanie wysoce kleistego i jednolitego materiału dla:
- zaprawy klejowej,
- zaprawy cementowej
- kleju do płytek ceramicznych o udoskonalonej elastyczności (klasy C2),
- krawędzie mieszające głowicy tego mieszadła są płaskie, zwiększa to wydajność i pozwala użytkownikowi na zwiększenie prędkości mieszania,
- mieszadło ma sześciokątną końcówkę, która umożliwia zastosowanie go we wszystkich modelach mieszarek RUBIMIX wyposażonych w głowicę wiertarską (Ref. 71967) lub po prostu w standardowych wiertarkach elektrycznych,
- taki kształt głowicy pozwala użytkownikowi pracować z mniejszym wysiłkiem i zarazem większą prędkością.
parametry mieszadła M-100 3H, firmy Rubi [76946]:
- średnica mieszadła: 100 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 3 szt.,
- długość mieszadła: 550 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 15-20 kg,
- malowane proszkowo, kolor: czerwony.
- mocowanie: sześciokąt
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| opakowanie: | zawieszka |
| max. średnica mieszadła: | 100 mm |
| max. długość mieszadła: | 550 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 15-20 kg |
| EAN: | 8413797769463 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
