mieszadło 2-spiralne do mieszarki średnica 80mm, mocowanie sześciokąt, Rubi [65933]
-
Producent:
-
Kod producenta:65933
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 660 pkt. |
Mieszadło do płynów L-80 firmy Rubi [65933] średnica 80mm, mocowanie sześciokąt.
Przeznaczone do farby, materiały izolacyjne, kleje dyspersyjne, materiały włókniste, gipsy itp..
Mieszadła do płynów z końcówką sześciokątną mogą być używane przez tradycyjne wiertarki, a także przez mieszadła z gwintem M14 po zastosowaniu głowicy wiertarskiej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
mieszadło do płynów L-80 firmy Rubi [65933]:
- mieszadło do materiałów płynnych posiada specjalny kształt głowicy, dzięki czemu w trakcie działania wywierają wpływ na ruch w dół mieszanego materiału,
- materiał jest zasysany od wewnątrz z góry głowicy, po czym unoszony do góry po zewnętrznej stronie z wolniejszą prędkością,
- ruch w dół jest najlepszym i najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem podczas mieszania materiałów o niskiej lepkości takich jak:
- farby,
- materiały izolacyjne,
- kleje dyspersyjne,
- materiały włókniste,
- gipsy itp.
- dodatkowo wykorzystanie ruchu w dół eliminuje powstawanie baniek powietrznych oraz zmniejsza ryzyko zachlapania,
parametry mieszadła L-80, firmy Rubi [65933]:
- średnica mieszadła: 80 mm,
- liczba krawędzi mieszających H: 2 szt.,
- długość mieszadła: 400 mm,
- maksymalna waga jednorazowego mieszania: 5-15 kg,
- malowane proszkowo, kolor: czerwony.
- mocowanie: sześciokąt
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| typ mocowania : | sześciokątne |
| opakowanie: | zawieszka |
| max. średnica mieszadła: | 80 mm |
| max. długość mieszadła: | 400 mm |
| max waga jednorazowego mieszania: | 5-15 kg |
| EAN: | 8413797659337 |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: GERMANS BOADA, S.A. ul. Avinguda de les Olimpiades 89-91 08191 Barcelona, Spain e-mail: info@rubi.com |
