miara zwijana 100m Komelon [FU100/A], UniGrip Flx
-
Producent:
-
Kod producenta:FU100/A
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 8
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2460 pkt. |
Miara zwijana KOMELON FU100/A z serii UniGrip Flx o długości 100m, wykonana w II klasie dokładności. Punkt zerowy na taśmie mierniczej znajduje się około 10cm od pętli.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu. Miara z włókna szklanego jest odporna na rozciąganie i bardzo trwała.
Taśma miernicza w obudowie ABS z odpornymi na uderzenia gumowymi zderzakami. Miarę zwija się do obudowy za pomocą korby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Taśma miernicza 100m zwijana Komelon [FU100/A] UniGrip Flx:
- miara o długości 100m z włókna szklanego,
- zwijana w wytrzymałej ramie ABS za pomocą korby,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej dożywotnią trwałość,
- taśma z włókna szklanego Komelon jest bardzo odporna na rozciąganie,
- miara zakończona metalową pętlą,
- punkt zerowy na taśmie mierniczej znajduje się około 10cm od pętli,
- obudowa posiada odporne na uderzenia gumowe zderzaki.
Parametry techniczne miary KOMELON FU100/A:
- długość taśmy: 100m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- taśma miernicza zakończona metalową pętlą,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza z włókna szklanego pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±20,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±20,3mm |
| długość: | 100 m |
| EAN: | 8803005166670 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
